Kometa Event

Kometa Event +33 695352516
(2)

22/02/2020

Për ju më të çmuarat nëna dhe motra, KOMETA Event ju organizon 8 Marsin dhe ju bënë të ndiheni më mirë se në shtëpinë tuaj _____________________________________ @esadademiofficial @shqipeabaziofficial @kometaevent @djmuli.ch

20/02/2020

Shqipe ABAZI do të jetë prezente vetëm për ju zonja dhe [email protected] @kometaevent

Événement pour le 8 Mars.         Uniquement aux femmes         ———————————————— @shqipeabaziofficial @...
18/02/2020

Événement pour le 8 Mars. Uniquement aux femmes ———————————————— @shqipeabaziofficial @kometaevent

Ta festojme 8 Marsin vetëm për zonja dhe zonjusha          ———————————————— @esadademiofficial @kometaevent
18/02/2020

Ta festojme 8 Marsin vetëm për zonja dhe zonjusha ———————————————— @esadademiofficial @kometaevent

C’était une ambiance parfaite Samedi,le 15 Février 2020
17/02/2020

C’était une ambiance parfaite Samedi,le 15 Février 2020

Kometa Event
16/02/2020

Kometa Event

Për ju të gjitha zonja dhe zonjusha, ta festojmë 8 Marsin për vetëm 10€ të Dielën me 8 Mars në Villeurbanne me dy këngë...
16/02/2020

Për ju të gjitha zonja dhe zonjusha, ta festojmë 8 Marsin për vetëm 10€ të Dielën me 8 Mars në Villeurbanne me dy këngëtarët e mirënjohur dhe Dj. @shqipeabaziofficial @esadademiofficial @kometaevent @djmuli.ch

Sinan Hoxha si çdo herë, jep maksimumin në skenë. @sinanhoxha_ @kometaevent
16/02/2020

Sinan Hoxha si çdo herë, jep maksimumin në skenë. @sinanhoxha_ @kometaevent

Soirée inoubliable a Lyon. Février 2020 @bes_kallaku @kometaevent
16/02/2020

Soirée inoubliable a Lyon. Février 2020 @bes_kallaku @kometaevent

Février 2020 by @kometaevent
16/02/2020

Février 2020 by @kometaevent

16/02/2020

Qysh kallet krejt Franca në Lyon. @sinanhoxha_ @kometaevent

16/02/2020

Skifterat fluturojne ne Lyon. @bes_kallaku @kometaevent

06/02/2020

Do të mbahet në mend ky Event.
🔥🔥🔥💣💣💣👁🕺💃 —————————————@bes_kallaku @xhensilamyrtezaj @sinanhoxha_ @kometaevent

02/02/2020

Samedi le 15 Février 2020 @xhensilamyrtezaj @bes_kallaku @sinanhoxha_ @djmuli.ch @kometaevent ————————————— #paris #lyon #marseille #geneve

31/01/2020

Ka mbet vetëm edhe 2 javë, mos e humbisni këtë rast, rezervoni sa ma shpejt sepse do të mbeteni pa vende. ————————————— @bes_kallaku @xhensilamyrtezaj @kometaevent ————————————— #paris #lyon #marseille #geneve #annecy #grenoble

26/01/2020

I madhi Sinan Hoxha të Shtunën me 15 Shkurt do ta ngrit krejt Francen në këmbë @sinanhoxha_ @kometaevent ————————————— #paris #lyon #marseille #nice #grenoble #stetienne #chambery #dijon #clermontferrand #geneve #annecy

24/01/2020

Ka mbet vetëm edhe 3 javë, ku Xhensila do ta kallë Lyonin ————————————— @xhensilamyrtezaj @kometaevent ———————————-#paris #lyon #marseille #annecy #grenoble #clermontferrand #chambery #dijon #stetienne

10/01/2020

Soirée spéciale le 15 Février 2020. N’oubliez pas cette fête car c’est unique et ça arrive qu’une fois. @sinanhoxha_ @bes_kallaku @xhensilamyrtezaj @kometaevent 🔥🔥🔥💣💣💣⭐️⭐️⭐️🤳💃

Soirée speciale pour St-Valentin et l’indépendance du Kosovo, Samedi le 15 Février à Lyon            @sinanho...
04/01/2020

Soirée speciale pour St-Valentin et l’indépendance du Kosovo, Samedi le 15 Février à Lyon @sinanhoxha_ @bes_kallaku @xhensilamyrtezaj @kometaevent ————————————————— #lyon #paris #marseille #annecy #grenoble #chambery #clermontferrand #dijon #nice #music

Me 15 Shkurt për herë të parë në Lyon. Le 15 Février pour la première fois sur Lyon @kometaevent @bes_kallaku ————————...
03/01/2020

Me 15 Shkurt për herë të parë në Lyon. Le 15 Février pour la première fois sur Lyon @kometaevent @bes_kallaku ————————————————— #lyon #marseille #paris #geneve Për rezervime +33 695352516

Me 15 Shkurt për herë të parë në Lyon. Le 15 Février pour la première fois sur Lyon @kometaevent @xhensilamyrtezaj ———...
02/01/2020

Me 15 Shkurt për herë të parë në Lyon. Le 15 Février pour la première fois sur Lyon @kometaevent @xhensilamyrtezaj ————————————————— #lyon #marseille #paris #geneve Për rezevime +33 695352516

Me 15 Shkurt për herë të parë në Lyon. Le 15 Février pour la première fois sur Lyon            @kometaevent ...
01/01/2020

Me 15 Shkurt për herë të parë në Lyon. Le 15 Février pour la première fois sur Lyon @kometaevent @sinanhoxha_ ————————————————— #lyon #marseille #paris #geneve Për rezevime +33 695352516

Kometa Event
01/12/2019

Kometa Event

Kometa Event
28/11/2019

Kometa Event

12/11/2019

Këngë për 28 Nëntorin Chanson pour 28 Novembre. Le cœur bat noire et rouge...🇦🇱

Kometa Event
10/11/2019

Kometa Event

KOMETA Event ju falenderon të gjithëve për prezencën tuaj në këtë event
08/11/2019

KOMETA Event ju falenderon të gjithëve për prezencën tuaj në këtë event

Une soirée inoubliable le 2 Novembre 2019 à Lyon    @kometaevent @melindaademi @artjolatoskaofficial @fatmirabrecanio...
06/11/2019

Une soirée inoubliable le 2 Novembre 2019 à Lyon @kometaevent @melindaademi @artjolatoskaofficial @fatmirabrecaniofficial @arbendemaa @dj_flori007

05/11/2019
Une ambiance de folie à Lyon
04/11/2019

Une ambiance de folie à Lyon

Artjola qon krejt Francen në këmbë @artjolatoskaofficial @kometaevent
04/11/2019

Artjola qon krejt Francen në këmbë @artjolatoskaofficial @kometaevent

Atmosfer e zjarrt ne Lyon
03/11/2019

Atmosfer e zjarrt ne Lyon

Demain, nesër prej orës 18:00🔥🔥🔥💣💣💣 @fatmirabrecaniofficial @artjolatoskaofficial @kometaevent @melindaademi @granitmuha...
01/11/2019

Demain, nesër prej orës 18:00🔥🔥🔥💣💣💣 @fatmirabrecaniofficial @artjolatoskaofficial @kometaevent @melindaademi @granitmuhaxheri

31/10/2019

Na erdhi Artistja e par @fatmirabrecaniofficial tani presim @artjolatoskaofficial dhe @melindaademi per nje nate të paharruar 🔥🔥🔥

28/10/2019

Ka mbet vetëm edhe 5 ditë ku e madhja Fatmira Breçani do ta 🔥 Lyonin. @fatmirabrecaniofficial @kometaevent

26/10/2019

Ka mbet vetëm edhe një jave ku e madhja Artjola Toska do ta 🔥 atmosferen. @artjolatoskaofficial @kometaevent

21/10/2019

Bilbili i muzikës shqipe për herë të parë në Lyon të Shtunën me 2 Nëntor @fatmirabrecaniofficial @kometaevent

21/10/2019

Mos harroni, diva e muzikës shqipe do të jetë prezente për herë të parë në Lyon Të Shtunën me 2 Nëntor. @artjolatoskaofficial @kometaevent

Le 2 Novembre à 18h00 🔥🔥🔥@kometaevent @fatmirabrecaniofficial @arbendemaa @dj_flori007 @artjolatoskaofficial @melindaade...
13/10/2019

Le 2 Novembre à 18h00 🔥🔥🔥
@kometaevent @fatmirabrecaniofficial @arbendemaa @dj_flori007 @artjolatoskaofficial @melindaademi
#lyon #lyoncity #grenoble #chambéry #annecy #saintetienne #dijon #marseille #paris

09/10/2019

Ka fillu mu nxeh koha. A thu a do ta përballojm të Shtunën me 2 Nëntor në Lyon 🔥🔥🔥🔥🔥💣💣💣

Ditët po afrohen, faleminderit për mbështetjen dhe interesimin e jashtzakonshëm nga të gjitha qytetet e Francës që keni ...
06/10/2019

Ditët po afrohen, faleminderit për mbështetjen dhe interesimin e jashtzakonshëm nga të gjitha qytetet e Francës që keni tregu për këtë mbrëmje madhështore. 🙏🙏🙏🔥🔥🔥💣💣💣

05/10/2019
Kometa Event

Kometa Event

Une soirée spéciale vous attend à Lyon Le 2 Novembre 2019
——————————————————
@kometaevent @fatmirabrecaniofficial @artjolatoskaofficial @melindaademi @arbendemaa

02/10/2019

Le temps passe vite, préparez vous... @kometaevent @artjolatoskaofficial

N’oubliez pas, ça sera une soirée inoubliable le 2 Novembre à Lyon    ———————————————     @artjolatoskaofficial ...
21/09/2019

N’oubliez pas, ça sera une soirée inoubliable le 2 Novembre à Lyon ——————————————— @artjolatoskaofficial @melindaademi @kometaevent @fatmirabrecaniofficial @arbendemaa @dj_flori007

15/09/2019

Une soirée spéciale vous attend à Lyon Le 2 Novembre 2019
——————————————————
@kometaevent @fatmirabrecaniofficial @artjolatoskaofficial @melindaademi @arbendemaa

Adresse

Lyon

Téléphone

+33695352516

Notifications

Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque Kometa Event publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.

Contacter L'entreprise

Envoyer un message à Kometa Event:

Vidéos

événements/lieux á proximité


Commentaires

👍👍👌👌