EL.CLASICO REAL MADRID vs BARCELONA

EL.CLASICO REAL MADRID vs BARCELONA paris

05/11/2013

L_ _ _ _ _ | M _ _ _ _ kush eshte 20 pik ?

05/11/2013

I _ _ _ | K _ _ _ _ _ _ ?

kush eshte 20 pike :)

05/11/2013

5 Like Dhe Fillojm Me Kuizz :) :)

Hajde Fansa Like :)

Like Nese Mendoni Se Shenon Ronaldo SOntee
05/11/2013

Like Nese Mendoni Se Shenon Ronaldo SOntee

Like nese ju Pelqen Kjo Dyshe
03/11/2013

Like nese ju Pelqen Kjo Dyshe

Cristiano Ronaldo & Gareth Bale
02/11/2013

Cristiano Ronaldo & Gareth Bale

Like nese te pelqeu EL Clasico ♥
27/10/2013

Like nese te pelqeu EL Clasico ♥

Real Madrid vs Barcelona
27/10/2013

Real Madrid vs Barcelona

Iker Casillas ==== LIKE Victor Valdes ==== COMENT
19/10/2013

Iker Casillas ==== LIKE

Victor Valdes ==== COMENT

17/10/2013

like nese po e pret me padurim derbin EL.CLASICO REAL MADRID vs BARCELONA

16/10/2013

a eshte dikush onelin apo gjithe ofline

Cristiano Ronaldo ka ftuar Shqiptarin Ronald Gjoka ne Spanje dhe ka vendosur te paguaje per shkollimin e tij. |AS|ADM Av...
14/10/2013

Cristiano Ronaldo ka ftuar Shqiptarin Ronald Gjoka ne Spanje dhe ka vendosur te paguaje per shkollimin e tij.

|AS|

ADM Avdi Beqiri

14/10/2013

"Bayern Munich është ekipi më i mirë në Gjermani, Real Madridi është ekipi më i mirë në botë."

- Robert Lewandowski

09/10/2013

Kuizi kush po e then Rekordin e 50 Pikeve

L _ _ _ _ _ M _ _ _ _ ? 10 Pike

ADM Avdi Beqiri

09/10/2013

Kuizi kush po e then Rekordin e 50 Pikeve te Agron Berisha

C _ _ _ _ _ _ _ _ R _ _ _ _ _ _ ? 10 Pike

Shpresoj ta then dikush ket Rekorde

ADM Avdi Beqiri

09/10/2013

Like nese jeni kush po e then Rekordin e 50 Pikeve te Agron Berisha ne KUIZ

ADM Avdi Beqiri

08/10/2013

el clasico po afrohet 26 Tetori Wellcom Derbi Gjigante

08/10/2013

e Pa Besushem por e vertet

Golashenuesi me i mire ne La Liga eshte

Diego Costa me 10 Gola

08/10/2013

sa Like behen per Cr7 dhe Lm10

08/10/2013

Pas Pak Kuizi kush po e thene Rekordin e 90 pikeve qe mban Agron Berisha

07/10/2013

a ka kush qe e thene Rekordin e 90 Pikeve ne Kuiz qe e mban Agron Berisha

Shpresojme ta theje dikushe ket Rekord te Kuizit

07/10/2013

ke e deshironi ne janare tek Real Madridi Qender Sulmues

1 Ramadel Falcao
2 Sergio Aguero
3 Luis Suarez
4 Diego Costa

07/10/2013

Kuizi eshte kush po e thene rekordin e 90 pikeve te Agron Berisha

P _ _ _ ?

10 Pike

Ju lutem Like statusin nese deshiron pergjigje te sakt

07/10/2013

Kuizi eshte kush po e thene Rekordin e 90 Pikeve qe e Mban Agron Berisha

M _ _ _ _ O _ _ _ ?

10 Pike

Like statusin nese deshiron pergjigjen e sakte

07/10/2013

Kuiz pak i veshtire nuk ben pjese ne El Clasico

R _ _ _ _ _ _ F _ _ _ _ _ ?

20 Pike

Like statusin nese deshiron pergjigjen e Sakte

07/10/2013

A _ _ _ _ _ I _ _ _ _ _ _?

10 Pike

Like stausin tani komento nese deshiron pergjigjen e sakte

07/10/2013

S _ _ _ _ _ R _ _ _ _?

10 Pike

5 Like ne status Vazhdojme me kuizin

07/10/2013

Cila dyshe ju pelqen

Cr7 + Bale Vs Messi + Neyar

07/10/2013

Ekip

B _ _ _ _ _ _ _ _ ?

10 Pike

07/10/2013

Ekip eshte

R _ _ _ M _ _ _ _ _ ?

10 Pike

07/10/2013

mos harron me 27 Tetore Po Afrohet El Clasico

07/10/2013

Golashenuesit e viti 2013

1 Cristiano Ronaldo 50 Gola

2 Lionel Messi 42 Gola

07/10/2013

Sa Like Behen
Per

Adana Januzaj

07/10/2013

Like nese Je Madrilen

Komente nese je Blaugrane

06/10/2013

like nese po e pret me padurim El Clasicon

ADM Avdi Beqiri

06/10/2013

Like nese e ke pare Lojen e djeshme

LEVANTE 2 vs 3 REAL MADRID nje Rekthim i pabesushe per 4 minuta

BARCELONA 4 vs 1 VALLODOLID

04/10/2013

kush eshte me i mire Cr7 vs Lm10

Cristiano Ronaldo = = = = > Like

Lionel Messi = = = = = = > Komente

03/10/2013

Me 27 Tetore Fillon El Clasico Real Madrid Vs Barcelona

Kush do te Fitoje Leje nje komente si fans i Faqes

02/10/2013

pas paka Champion Liga fillone edhe 1 ore e 50 minuta

Super Derbi sonte

ADM Avdi Beqiri

02/10/2013

sonte ne ora 20:45

REAL MADRID vs KOPENAHE

Like nese mendone qe Fiton Bindshem Real Madrid

29/09/2013

like kush mendone se Reali do te fitoje Bindshem ne Champions Lige kunder Kopehnages

Pas Humbjes kunder Atl.Madridit mendoje qe Reali gjithe Mllefin do ta zbrase ne Champions Lige

29/09/2013

Champions Liga

Te Merkuren ne ora 20:45

Real Madrid vs Copehnagen

Te Marten ne ora 20:45

Celctick vs Barcelona

Like nese do te Fitojne keto dy gjigantet e El Clasicos

29/09/2013

kush do ta Fitoje ket vite La Ligen sepse ne Gare eshte edhe Atl.Madrid

1 REAL MADRID
2 BARCELONA
3 ATL.MADRID

Kush do ta Fitoje sipas Jushe

29/09/2013

te Marten dhe te Merkuren Fillon perseri Faza e Champions Liges

Like nese Luan ekipi i zemres ne champions Lige

Komente cila Skuader

29/09/2013

Fansa a behen + 10 Like per Derbin se se shpejti do te vjen ne Tetore

REAL MADRID vs BARCELONA

Adresse

Paris
75000

Téléphone

26111111

Notifications

Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque EL.CLASICO REAL MADRID vs BARCELONA publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.