Gjithcka nga futboolli

Gjithcka nga futboolli Informations de contact, plan et itinéraire, formulaire de contact, heures d'ouverture, services, évaluations, photos, vidéos et annonces de Gjithcka nga futboolli, Évènement sportif, Paris.

Like dhe behesh Adm kush do te kontaktoj
15/12/2015
Bashke Pergjthmone

Like dhe behesh Adm kush do te kontaktoj

"Si ndodhi, që u dashurove?"
"Nuk e di ...
ishim duke folur.."

Like faqes dhe behesh Adm ktu
15/12/2015
Bashke Pergjthmone

Like faqes dhe behesh Adm ktu

"Si ndodhi, që u dashurove?"
"Nuk e di ...
ishim duke folur.."

04/08/2013

Kush eshte per adm te lerii koment

30/06/2013

Si perfundon super sfida miq midis (BRASIL 2-0 SPAIN)

06/06/2013

Kush do te behte adm te leri komentt ......

Votoni portjerin me te mir ne Serie A.Koha 25 min gooooo
02/06/2013

Votoni portjerin me te mir ne Serie A.
Koha 25 min gooooo

Robinho nuk e përjashton rikthimin në Brazil: Santos? Për momentin nuk mund të j*p një përgjigje të saktë. Kam një kontr...
02/06/2013

Robinho nuk e përjashton rikthimin në Brazil: Santos? Për momentin nuk mund të j*p një përgjigje të saktë. Kam një kontratë me Milanin dhe jam i lumtur, por në futboll mund të ndodhë gjithçka

Miqesorja e luksit Brazil vs England |21;oo|Parashikimi juaj per kete super sfide !
02/06/2013

Miqesorja e luksit Brazil vs England |21;oo|

Parashikimi juaj per kete super sfide !

Sot ka ditlindjen Sergio Aguero !Urime kampion.
02/06/2013

Sot ka ditlindjen Sergio Aguero !

Urime kampion.

Nje nder lojtaret me te deshtuar te ketij sezoni..
02/06/2013

Nje nder lojtaret me te deshtuar te ketij sezoni..

02/06/2013

Skuadrat qe kane fituar TRIPLETEN ne Europe :

Celtic 1967
Ajax 1972
PSV 1988
Manchester United 1999
Barcelona 2009
'INTER 2010'
Bayern Munchen 2013

Higuain gjithmon e me larg  Real Madrit
02/06/2013

Higuain gjithmon e me larg Real Madrit

• Paulinho i thot lamtumirë Corinthians, Inter - Paulinho është mbyllur për 16 milion € pritet vetëm zyrtarizimi...
02/06/2013

• Paulinho i thot lamtumirë Corinthians, Inter - Paulinho është mbyllur për 16 milion € pritet vetëm zyrtarizimi...

Nje nder talentet e rradh te Interit
02/06/2013

Nje nder talentet e rradh te Interit

02/06/2013

kerkohen 3 adm me 3 kushte
te jet aktive
te jet me pc ne shpi
te shtj fansa
kush do le te bej ftes te komenti me posht

Gjithcka nga futboolli's cover photo
02/06/2013

Gjithcka nga futboolli's cover photo

21/05/2013

Kush do adm te leri koment ?

10/05/2013

Like nese e urreni balomerden

29/04/2013

kerkohen 3 adm me 3 kushte
te jet aktive
te jet me pc ne shpi
te shtj 10 fansa
kush do le te bej ftes te komenti me posht

28/04/2013

f**kkkkkk milan merdaaaaa bravo cataniaaa

28/04/2013

68' | Milan 1 - 2 Catania ...

Opinioni juaj ...

28/04/2013

Kush do te behet adm te leri koment

28/04/2013

kush do te behet adm te leri koment ?

28/04/2013

Vajza:Kam Nje Operacion Zemre Sot.
Djali: E Di.
Vajza: Te Dua!
Djali: Une Me Shume .:(

Pas Operacionit, Kur Vajza U Zgjua, Gjeti vetem te atin prane saj.

Vajza: Ku eshte aai?
Babai: Pse, nuk e di ti kush ta dha zemren ??!
Vajza: Cfareee? Fillon te qaje
Babai: po beja shaka se ka shku deri ne wc :p

Adresse

Paris

Notifications

Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque Gjithcka nga futboolli publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.

événements/lieux á proximité


Autres Évènement sportif à Paris

Voir Toutes