Fundraising Event 2017

Fundraising Event 2017 Impreza z zespołem Yaazda na rzecz Polish Festiwal Seattle i nadchodzących uroczystości z okazji 100-lecia Towarzystwa Domu Polskiego. Zapraszamy!

Zapraszamy na imprezę! Obiad i muzyka na żywo! 25 listopada w Domu Polskim. Impreza organizowana jest aby wesprzeć finansowo Polish Festival Seattle i organizację 100-lecia Towarzystwa Domu Polskiego. Większość kosztów organizacji imprezy pokrywają sponsorzy, za co im serdecznie dziękujemy! Bilety są po $50 za osobę ( w cenie bufet z obiadem/deserem i bilety na loterię). Alkohol dostępny w barze za przystępną cenę. Stoliki są 10 osobowe - można rezerwować pojedyncze miejsca lub cały stół. Prosimy aby przy rezerwacji całego stołu wszyscy mieli ten sam rodzaj biletu. Bilety do nabycia u Joli Paliswiat: 425-786-8020 lub [email protected] Całkowity dochód z biletów, biletów na loterię i alkoholu przekazany zostanie na Festiwal i organizację 100-lecia Towarzystwa Domu Polskiego.

02/16/2018

Thank you again for the great party we had in November!

Thanks to each of you, and our sponsors, we were able to give two checks, each for $3500, to Polish Festival Seattle, and to organizers of 100-years celebration of PHA.
It was one of the most successful fundraising events in many years!

This year is special for many reason - it is not only a 100-years anniversary of PHA, an official organization establish by and for Polish and Polish-Americans in greater Seattle; but it is also a 100-years anniversary of Poland.

This year is going to be full of events! Please "like" @Polish Festival Seattle and Dom Polski w Seattle_Polish Cultural Center to learn more!

11/22/2017

A oto menu na naszą imprezę:

OBIAD:
Bigos tradycyjny
Kluski śląskie w sosie grzybowym
Kotleciki w sosie koperkowym
Pieczona biała kiełbasa
Pieczona kiełbasa wędzona
Pierogi z kapusta i grzybami
Pierogi z ziemniakami i serem "ruskie"
Salata zielona
Buraczki
Surówka z marchewki

DESERY:
Pączki
Ciasta
Kawa, herbata

ZIMNE PRZEKĄSKI:
Smalec domowy, ogórki, chleb
Wędliny
Sałatki

ALKOHOLE $6:
Szarlotka (żubrówka, sok jabłkowy)
Jola's Cosmo (wódka, sok grejpfrutowy)
Polish Martini
Starszy Pan
Wściekły pies (wódka, sok malinowy, tabasco)
WINO
PIWO POLSKIE

11/04/2017

Bilety na imprezę będą dostępne do kupienia podczas Fall Polish Bazaar, w sobotę i niedzielę, 4 i 5 listopada. Na stoisku Polka Folk, na drugim piętrze (u Jola Paliswiat).

10/16/2017

Bilety są po $50 za osobę - w cenie bufet z jedzeniem i 5 biletów na loterię. Alkohol dostępny będzie w barze w bardzo przystępnej cenie.
Chcesz przekazać nam dodatkowe $50? Nie ma sprawy! Mamy też bilety VIP za $100/osobę - w cenie obiad podany na Twój stół, 10 biletów na loterię i DARMOWY alkohol!

Stoły są 10-cio osobowe. Możesz zamówić cały stolik dla siebie i znajomych, lub wykupić pojedyncze miejsca. Prosimy aby przy rezerwacji całego stołu każdy miał bilet w tej samej cenie.

Bilety dostępne są u Joli Paliswiat [email protected] lub 425-786-8020. Można też zostawić komentarz pod tym postem - skontaktujemy się z Tobą!

10/16/2017

Serdecznie zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju koncert w Dom Polski w Seattle_Polish Cultural Center! Bawiąc się przy zespole Yaazda i jedząc przepyszny polski obiad wspomagać będziemy Polish Festival Seattle i 100-lecie Towarzystwa Domu Polskiego!

Address

1714 18th Ave
Seattle, WA

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Fundraising Event 2017 posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Fundraising Event 2017:

Category

Nearby event/venues